Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Chicago Bulls
NIKE Chicago Bulls
NIKE Chicago Bulls
NIKE Chicago Bulls
NIKE Chicago Bulls
NIKE Chicago Bulls
NIKE Chicago Bulls
NIKE Chicago Bulls
Машка маица
Код на производ:
(DR6456-010)
NIKE

NIKE Chicago Bulls

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Цена со попуст
1.592 ДЕН
Заштеда: 398 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Зачекорете на теренот - или започнете го денот во лесниот, воздушен комфор на Nike Chicago Bulls машката маица за тренинг. Благодарение на Dri-FIT технологијата која лесно ја апсорбира потта и ја отстранува од вашата кожа, ќе останете суви и свежи дури и во најинтензивните моменти. Со автентична графика во средината, оваа маица асоцира на тимската опрема што ја носат професионалните играчи. Спецификација: Standard fit Dri-FIT технологија Кратки ракави Машинско перење Состав: 100% полиестер.
Подетално

Зачекорете на теренот - или започнете го денот во лесниот, воздушен комфор на Nike Chicago Bulls машката маица за тренинг. Благодарение на Dri-FIT технологијата која лесно ја апсорбира потта и ја отстранува од вашата кожа, ќе останете суви и свежи дури и во најинтензивните моменти. Со автентична графика во средината, оваа маица асоцира на тимската опрема што ја носат професионалните играчи.
Спецификација:

 • Standard fit
 • Dri-FIT технологија
 • Кратки ракави
 • Машинско перење
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош