Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas All Over Print
adidas All Over Print
adidas All Over Print
adidas All Over Print
adidas All Over Print
adidas All Over Print
adidas All Over Print
adidas All Over Print
adidas All Over Print
adidas All Over Print
Женски дуксер
Код на производ:
(HP0793)
adidas

adidas All Over Print

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
4.088 ДЕН
Моментална цена
4.088 ДЕН
Цена со попуст
3.270 ДЕН
Заштеда: 818 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas All Over Print е женски lifestyle дуксер. Внесете веселост и удобност во вашите денови. Овој дуксер со прилагодлива капуљача и adidas 3-Stripes лого на ракавите ќе ве маѓепса со својата удобност, а околината со ефектниот изглед. Еластичните манжетни и поработ ќе ја прегрнат вашата половина и ќе ја истакнат вашата силуета. Суптилно adidas лого на централниот дел под дуксерот ја издигнува целокупната естетика на повисоко ниво. Капуљачата можете да ја прилагодите на вашите потреби и желби благодарение на учкурот и на тој начин да бидете сигурни во вашиот изглед и добро стилизирана облека. Спецификација: Женски дуксер adidas лого Капуљача со учкур Еластични делови на ракавите Состав: 67% памук, 33% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas All Over Print е женски lifestyle дуксер. Внесете веселост и удобност во вашите денови. Овој дуксер со прилагодлива капуљача и adidas 3-Stripes лого на ракавите ќе ве маѓепса со својата удобност, а околината со ефектниот изглед. Еластичните манжетни и поработ ќе ја прегрнат вашата половина и ќе ја истакнат вашата силуета. Суптилно adidas лого на централниот дел под дуксерот ја издигнува целокупната естетика на повисоко ниво. Капуљачата можете да ја прилагодите на вашите потреби и желби благодарение на учкурот и на тој начин да бидете сигурни во вашиот изглед и добро стилизирана облека.
Спецификација:

 • Женски дуксер
 • adidas лого
 • Капуљача со учкур
 • Еластични делови на ракавите
 • Состав: 67% памук, 33% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер HP0789
  2.950 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.688 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер HP0790
  2.950 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.688 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер HJ7370
  3.270 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.088 ДЕН
  Помош