Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

COLMAR LADIES PANTS
COLMAR LADIES PANTS
COLMAR LADIES PANTS
COLMAR LADIES PANTS
COLMAR LADIES PANTS
COLMAR LADIES PANTS
Женски панталони
Код на производ:
(0283-9XA-01)
COLMAR

COLMAR LADIES PANTS

Претходна цена
13.190 ДЕН
Моментална цена
13.190 ДЕН
Цена со попуст
10.552 ДЕН
Заштеда: 2.638 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 18 18
 • 20 20
 • 22 22
 • 24 24
 • 26 26
 • 28 28
 • 30 30
 • 32 32
 • 34 34
 • 36 36
 • 38 38
 • 40 40
 • 42 S
 • 44 M
 • 46 L
 • 48 XL
 • 50 50
 • 52 52
 • 54 54
 • 56 56
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Пол Женски
Намена Скијање
Бренд COLMAR
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42 S
44 M
46 L
48 XL
50
52
54
56
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Панталони 0267-7TZ-99
9.512 ДЕН
Заштеда 20%
11.890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Помош