Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

COLMAR COLMAR L. DOWN JACKET
COLMAR COLMAR L. DOWN JACKET
COLMAR COLMAR L. DOWN JACKET
COLMAR COLMAR L. DOWN JACKET
COLMAR COLMAR L. DOWN JACKET
COLMAR COLMAR L. DOWN JACKET
Женска јакна
Код на производ:
(2895-9XB-491)
COLMAR

COLMAR COLMAR L. DOWN JACKET

Претходна цена
32.390 ДЕН
Моментална цена
32.390 ДЕН
Цена со попуст
25.912 ДЕН
Заштеда: 6.478 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 18 18
 • 20 20
 • 22 22
 • 24 24
 • 26 26
 • 28 28
 • 30 30
 • 32 32
 • 34 34
 • 36 36
 • 38 38
 • 40 XS
 • 42 S
 • 44 M
 • 46 L
 • 48 XL
 • 50 50
 • 52 52
 • 54 54
 • 56 56
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Пол Женски
Намена Скијање
Бренд COLMAR
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40 XS
42 S
44 M
46 L
48 XL
50
52
54
56
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 2976-2XC-126
34.232 ДЕН
Заштеда 20%
42.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Јакна 2893-7XB-01
26.392 ДЕН
Заштеда 20%
32.990 ДЕН
Помош