Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Vent 2.0
UNDER ARMOUR Vent 2.0
UNDER ARMOUR Vent 2.0
UNDER ARMOUR Vent 2.0
UNDER ARMOUR Vent 2.0
UNDER ARMOUR Vent 2.0
Машка маица
Код на производ:
(1361426-600)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Vent 2.0

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Цена со попуст
1.752 ДЕН
Заштеда: 438 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour VENT 2.0 машката маица за тренинг е полна со вентилациони панели и е одличен избор за летните денови. Многу лесна и удобна, изработена од материјал што дише кој и овозможува на вашата кожа да дише. Ткаенината, која лесно ја апсорбира влагата и брзо се суши, ви овозможува да останете сува и свежа до самиот крај на тренингот. Четиринасочната растеглива конструкција овозможува слобода на движење, додека продолжениот заден дел на кошулата обезбедува подобра покриеност. Едноставниот дизајн е одличен за комбинирање со остатокот од вашата спортска гардероба. Машката маица за тренирање Under Armour Vent 2.0 прави да изгледате добро и да се претставите најдобро за време на тренингот. Спецификација: Машка маичка Опуштен крој Краток ракав Четиринасочна растеглива конструкција Продолжен грб Состав: 96% полиестер, 4% еластин.
Подетално

Under Armour VENT 2.0 машката маица за тренинг е полна со вентилациони панели и е одличен избор за летните денови. Многу лесна и удобна, изработена од материјал што дише кој и овозможува на вашата кожа да дише. Ткаенината, која лесно ја апсорбира влагата и брзо се суши, ви овозможува да останете сува и свежа до самиот крај на тренингот. Четиринасочната растеглива конструкција овозможува слобода на движење, додека продолжениот заден дел на кошулата обезбедува подобра покриеност. Едноставниот дизајн е одличен за комбинирање со остатокот од вашата спортска гардероба. Машката маица за тренирање Under Armour Vent 2.0 прави да изгледате добро и да се претставите најдобро за време на тренингот.
Спецификација:

 • Машка маичка
 • Опуштен крој
 • Краток ракав
 • Четиринасочна растеглива конструкција
 • Продолжен грб
 • Состав: 96% полиестер, 4% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош