Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

JACK WOLFSKIN Geigelstein
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(1507741-6000)
JACK WOLFSKIN

JACK WOLFSKIN Geigelstein

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
6.090 ДЕН
Моментална цена
6.090 ДЕН
Цена со попуст
4.872 ДЕН
Заштеда: 1.218 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 18 18
 • 20 20
 • 22 22
 • 24 24
 • 26 26
 • 28 28
 • 30 30
 • 32 32
 • 34 34
 • 36 36
 • 38 38
 • 40 40
 • 42 42
 • 44 44
 • 46 46
 • 48 48
 • 50 50
 • 52 52
 • 54 54
 • 56 56
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женските панталони JACK WOLFSKIN GEIGELSTEIN ќе ви стојат како втора кожа, а благодарение на нивната мека облога од руно ќе ви пружат оптимална топлина. Вградената лента со копче за кликнување го нагласува нивниот модерен, спортски изглед. Страничните рачни џебови се совршено место за сите оние ситници што секогаш ги носите со себе. За целосна функционалност, тие имаат дури и јамка на ременот за закачување клуч. Женски outdoor панталони Топла постава од руно Рачни џебови Појас со прицврстување со кликање Јамка за појас за закачување клучеви.
Подетално

Женските панталони JACK WOLFSKIN GEIGELSTEIN ќе ви стојат како втора кожа, а благодарение на нивната мека облога од руно ќе ви пружат оптимална топлина. Вградената лента со копче за кликнување го нагласува нивниот модерен, спортски изглед. Страничните рачни џебови се совршено место за сите оние ситници што секогаш ги носите со себе. За целосна функционалност, тие имаат дури и јамка на ременот за закачување клуч.

 • Женски outdoor панталони
 • Топла постава од руно
 • Рачни џебови
 • Појас со прицврстување со кликање
 • Јамка за појас за закачување клучеви

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Панталони
  Пол Женски
  Намена Outdoor
  Бренд JACK WOLFSKIN
  Возраст За возрасни
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош