Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Coreessentials
adidas Coreessentials
adidas Coreessentials
adidas Coreessentials
adidas Coreessentials
adidas Coreessentials
Спортски градник
Код на производ:
(HL8569)
adidas

adidas Coreessentials

Претходна цена
2.388 ДЕН
Моментална цена
2.388 ДЕН
Цена со попуст
1.910 ДЕН
Заштеда: 478 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XSAC XS
 • XSDE XSDE
 • SAC S
 • SDE SDE
 • MAB MAB
 • MAC S
 • MDE MDE
 • LAB LAB
 • LAC LAC
 • LDE LDE
 • XLAC XLAC
 • XLDE XLDE
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Coreessentials е женски спортски градник. Секоја вдишување и издишување носи некое ново чувство на олеснување. Кога ќе стапнете на матот, дајте си време за длабок здив. Прозрачниот и мек материјал гарантира удобност при секое движење. AEROREADY технологијата апсорбира каква било форма на влажност. Спецификација: Женски градник AEROREADY технологија Состав: 75% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas Coreessentials е женски спортски градник. Секоја вдишување и издишување носи некое ново чувство на олеснување. Кога ќе стапнете на матот, дајте си време за длабок здив. Прозрачниот и мек материјал гарантира удобност при секое движење. AEROREADY технологијата апсорбира каква било форма на влажност.
Спецификација:

 • Женски градник
 • AEROREADY технологија
 • Состав: 75% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Градник
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XSAC XS
  XSDE
  SAC S
  SDE
  MAB
  MAC S
  MDE
  LAB
  LAC
  LDE
  XLAC
  XLDE
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош