Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Машки дуксер
Код на производ:
(DQ4072-063)
NIKE

NIKE Sportswear

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Цена со попуст
3.512 ДЕН
Заштеда: 878 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear машкиот дуксер за секој ден е оној дуксер кој ќе ви обезбеди мека удобност и топлина секој ден. Облечете го овој класичен дуксер, ставете насмевка на лицето и тргнете во денот со ентузијазам. Насмевките и испечатените букви внесуваат оптимизам во вашиот изглед. Блеснете и бидете најдобрата верзија од себе. Меката ткаенина обезбедува топлина при ниски температури. Памучниот дуксер со капуљача ќе ви обезбеди подобра покриеност. Ребрестите растегливи делови ги спречуваат несаканите поместувања на дуксерот додека сте во движење. Спецификација: Машки дуксер за секој ден Кенгур џебови Капуљача Перење во машина Извезено Nike лого Состав: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Nike Sportswear машкиот дуксер за секој ден е оној дуксер кој ќе ви обезбеди мека удобност и топлина секој ден. Облечете го овој класичен дуксер, ставете насмевка на лицето и тргнете во денот со ентузијазам. Насмевките и испечатените букви внесуваат оптимизам во вашиот изглед. Блеснете и бидете најдобрата верзија од себе. Меката ткаенина обезбедува топлина при ниски температури. Памучниот дуксер со капуљача ќе ви обезбеди подобра покриеност. Ребрестите растегливи делови ги спречуваат несаканите поместувања на дуксерот додека сте во движење.
Спецификација:

 • Машки дуксер за секој ден
 • Кенгур џебови
 • Капуљача
 • Перење во машина
 • Извезено Nike лого
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер DQ4072-549
  3.512 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Помош