Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
Детски дуксер
Код на производ:
(DV3059-010)
NIKE

NIKE Sportswear Club

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Цена со попуст
2.472 ДЕН
Заштеда: 618 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 8-9г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 10-11г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Club е lifestyle дуксер за момчиња. Ништо во врска со овој дуксер не е едноставно или монотоно. Модерниот, шарен дезен ќе се погрижи сите ваши секојдневни активности да бидат исполнети со добро расположение. Дуксерот има преден џеб и капуљача кои ви овозможуваат целосно да се препуштите на активностите што следат. Спецификација: Дуксер за момчиња Капуљача Преден џеб Машинско перење Состав: 76% памук, 24% полиестер .
Подетално

Nike Sportswear Club е lifestyle дуксер за момчиња. Ништо во врска со овој дуксер не е едноставно или монотоно. Модерниот, шарен дезен ќе се погрижи сите ваши секојдневни активности да бидат исполнети со добро расположение. Дуксерот има преден џеб и капуљача кои ви овозможуваат целосно да се препуштите на активностите што следат.
Спецификација:

 • Дуксер за момчиња
 • Капуљача
 • Преден џеб
 • Машинско перење
 • Состав: 76% памук, 24% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 10-11г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер CJ7861-639
  2.392 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.990 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер BV3757-752
  2.152 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.690 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош