Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR UA Summit Knit Crew
UNDER ARMOUR UA Summit Knit Crew
UNDER ARMOUR UA Summit Knit Crew
UNDER ARMOUR UA Summit Knit Crew
UNDER ARMOUR UA Summit Knit Crew
UNDER ARMOUR UA Summit Knit Crew
Машки дуксер
Код на производ:
(1366222-001)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR UA Summit Knit Crew

Претходна цена
5.390 ДЕН
Моментална цена
5.390 ДЕН
Цена со попуст
3.773 ДЕН
Заштеда: 1.617 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машкиот дуксер Under Armour Summit е изработен од удобен материјал и благодарение на еластичната ткаенина која се протега во четири правци овозможува неограничено движење во сите правци. Двојно плетената ткаенина е мека, флексибилна и дише, за сета потребна удобност и мобилност. Материјалот лесно ја отстранува потта од вашата кожа и брзо се суши. Четиринасочната еластична технологија овозможува подобра флексибилност на облеката во која било насока. Плетените слоеви нудат дополнителна издржливост каде што е потребно. Еластичните манжетни спречуваат какви било несакани движења, додека џебовите со патент ги задржуваат сите потребни ситници. Спецификација:Француски фротирЕластични манжетниЏебови со патентСостав: 77% полиестер, 23% памук.
Подетално

Машкиот дуксер Under Armour Summit е изработен од удобен материјал и благодарение на еластичната ткаенина која се протега во четири правци овозможува неограничено движење во сите правци. Двојно плетената ткаенина е мека, флексибилна и дише, за сета потребна удобност и мобилност. Материјалот лесно ја отстранува потта од вашата кожа и брзо се суши. Четиринасочната еластична технологија овозможува подобра флексибилност на облеката во која било насока. Плетените слоеви нудат дополнителна издржливост каде што е потребно. Еластичните манжетни спречуваат какви било несакани движења, додека џебовите со патент ги задржуваат сите потребни ситници.
Спецификација:

 • Француски фротир
 • Еластични манжетни
 • Џебови со патент
 • Состав: 77% полиестер, 23% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош