Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Get Fit
NIKE Get Fit
NIKE Get Fit
NIKE Get Fit
NIKE Get Fit
NIKE Get Fit
NIKE Get Fit
NIKE Get Fit
Женски дуксер
Код на производ:
(DQ5558-503)
NIKE

NIKE Get Fit

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
3.272 ДЕН
Заштеда: 818 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Get Fit женскиот дуксер е совршен избор за секој ден, без разлика дали вашите активности вклучуваат излегување или престој во пријатната топлина на вашиот дом. Носете фит, чувствувајте се и бидете фит. Онаму каде формата се среќава со функцијата, започнува вашата самодоверба. Подгответе се да зачекорите во денот со удобност која ја отстранува потта. Технологијата Dri-Fit ја отстранува вишокот на влага и ви помага да останете суви и свежи. Мекиот француски фротир остава пријатно чувство на кожата, додека ребрестите манжетни, поработ и деколтето го поддржуваат секој чекор. Кроен е на таков начин што не ги стеснува или ограничува вашите движења додека тренирате. Спецификација: Женски lifestyle дуксер Dri-Fit технологија Ребрести манжетни Заоблено деколте Машинско перење Состав: 62% памук, 38% полиестер .
Подетално

Nike Get Fit женскиот дуксер е совршен избор за секој ден, без разлика дали вашите активности вклучуваат излегување или престој во пријатната топлина на вашиот дом. Носете фит, чувствувајте се и бидете фит. Онаму каде формата се среќава со функцијата, започнува вашата самодоверба. Подгответе се да зачекорите во денот со удобност која ја отстранува потта. Технологијата Dri-Fit ја отстранува вишокот на влага и ви помага да останете суви и свежи. Мекиот француски фротир остава пријатно чувство на кожата, додека ребрестите манжетни, поработ и деколтето го поддржуваат секој чекор. Кроен е на таков начин што не ги стеснува или ограничува вашите движења додека тренирате.
Спецификација:

 • Женски lifestyle дуксер
 • Dri-Fit технологија
 • Ребрести манжетни
 • Заоблено деколте
 • Машинско перење
 • Состав: 62% памук, 38% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DQ5562-010
  3.512 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DV4317-010
  5.432 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.790 ДЕН
  Помош