Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

COLMAR COLMAR CH.BOY SKI JKT
COLMAR COLMAR CH.BOY SKI JKT
COLMAR COLMAR CH.BOY SKI JKT
COLMAR COLMAR CH.BOY SKI JKT
Детска јакна
Код на производ:
(3109B-1VC-576)
COLMAR

COLMAR COLMAR CH.BOY SKI JKT

Претходна цена
16.290 ДЕН
Моментална цена
16.290 ДЕН
Цена со попуст
13.032 ДЕН
Заштеда: 3.258 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 5-6 5-6
 • 7-8 7-8
 • 9-10 9-10
 • 16 16
 • 6 6
 • 8 8
 • 10 10
 • 12 12
 • 14 14
 • 1112 1112
 • 1314 1314
 • 1516 1516
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Пол Деца-момчиња
Намена Скијање
Бренд COLMAR
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош