Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ICEPEAK ENTIAT
Женски панталони
Код на производ:
(54101380I-652)
ICEPEAK

ICEPEAK ENTIAT

Претходна цена
6.490 ДЕН
Моментална цена
6.490 ДЕН
Цена со попуст
5.192 ДЕН
Заштеда: 1.298 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 18 18
 • 20 20
 • 22 22
 • 24 24
 • 26 26
 • 28 28
 • 30 30
 • 32 32
 • 34 34
 • 36 S
 • 38 M
 • 40 L
 • 42 42
 • 44 44
 • 46 46
 • 48 48
 • 50 50
 • 52 52
 • 54 54
 • 56 56
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женски скијачки панталони Icepeak ENTIAT. Удобни и функционални, изработени се од висококвалитетен водоотпорен материјал кој ве штити и од ветрот. Растегливиот материјал ви дава максимална слобода на движење. Тие се со тесен крој и имаат патент на ногавицата. Препуштете се на авантурите на вашите зимски авантури во скијачките панталони ENTIAT. Спецификации: Состав: 90% полиестер, 10% еластин Тесен крој Водоотпорен материјал.
Подетално

Женски скијачки панталони Icepeak ENTIAT. Удобни и функционални, изработени се од висококвалитетен водоотпорен материјал кој ве штити и од ветрот. Растегливиот материјал ви дава максимална слобода на движење. Тие се со тесен крој и имаат патент на ногавицата. Препуштете се на авантурите на вашите зимски авантури во скијачките панталони ENTIAT. Спецификации:

 • Состав: 90% полиестер, 10% еластин
 • Тесен крој
 • Водоотпорен материјал

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Панталони
  Пол Женски
  Намена Скијање
  Бренд ICEPEAK
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36 S
  38 M
  40 L
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Панталони 54101380IO-990
  5.192 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.490 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Панталони 54012535IO-990
  5.672 ДЕН
  Заштеда 20%
  7.090 ДЕН
  Помош