Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE Relentless Performance Fleece
NEW BALANCE Relentless Performance Fleece
NEW BALANCE Relentless Performance Fleece
NEW BALANCE Relentless Performance Fleece
Женски дуксер
Код на производ:
(WT13175-MIN)
NEW BALANCE

NEW BALANCE Relentless Performance Fleece

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
2.712 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Функционален и стилски, женскиот дуксер New Balance Relentless Performance е идеално парче облека за претстојната сезона. Направен од меко руно, со технологија NB HEAT, овој дуксер помага да се загреете додека ја исфрла влагата, што го прави идеален слој за загревање или ладење. Прилагодливиот раб ви дава совршено вклопување, додека смелиот дизајн и брендирање нудат street style изглед. Спецификација:Relaxed FitКапуљача NB HEAT технологијаПрилагодлив долен рабNB брендирањеСостав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

Функционален и стилски, женскиот дуксер New Balance Relentless Performance е идеално парче облека за претстојната сезона. Направен од меко руно, со технологија NB HEAT, овој дуксер помага да се загреете додека ја исфрла влагата, што го прави идеален слој за загревање или ладење. Прилагодливиот раб ви дава совршено вклопување, додека смелиот дизајн и брендирање нудат street style изглед. Спецификација:

 • Relaxed Fit
 • Капуљача
 • NB HEAT технологија
 • Прилагодлив долен раб
 • NB брендирање
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош