Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR UA Train Stretch Shorts
UNDER ARMOUR UA Train Stretch Shorts
UNDER ARMOUR UA Train Stretch Shorts
UNDER ARMOUR UA Train Stretch Shorts
UNDER ARMOUR UA Train Stretch Shorts
UNDER ARMOUR UA Train Stretch Shorts
UNDER ARMOUR UA Train Stretch Shorts
UNDER ARMOUR UA Train Stretch Shorts
Код на производ:
(1356858-001)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR UA Train Stretch Shorts

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Цена со попуст
1.752 ДЕН
Заштеда: 438 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour TRAIN се машки шорцеви за тренинг кој ќе ги исполни вашите очекувања кога станува збор за секојдневно вежбање. Тие се дизајниран за да обезбедат чувство на слобода и несомнена удобност, особено при истегнување и загревање. Изработени се од лесна текстура ткаенина која дише, која е и силна и издржлива. Ткаенината ефикасно ја отстранува потта од кожата и брзо се суши, така што останувате пријатно ладни, дури и за време на интензивен тренинг. Има стандардно вклопување, со обликуван раб и рачни џебови. Еластичниот појас совршено се вклопува околу струкот, без да чувствува затегнатост или иритација. Спецификација: Машки шорцеви Еластичен појас Мрежести панели Under Armour логотип Состав: 90% полиестер, 10% еластин.
Подетално

Under Armour TRAIN се машки шорцеви за тренинг кој ќе ги исполни вашите очекувања кога станува збор за секојдневно вежбање. Тие се дизајниран за да обезбедат чувство на слобода и несомнена удобност, особено при истегнување и загревање. Изработени се од лесна текстура ткаенина која дише, која е и силна и издржлива. Ткаенината ефикасно ја отстранува потта од кожата и брзо се суши, така што останувате пријатно ладни, дури и за време на интензивен тренинг. Има стандардно вклопување, со обликуван раб и рачни џебови. Еластичниот појас совршено се вклопува околу струкот, без да чувствува затегнатост или иритација. Спецификација:

 • Машки шорцеви
 • Еластичен појас
 • Мрежести панели
 • Under Armour логотип
 • Состав: 90% полиестер, 10% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош