Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

COLMAR MENS PANTS
COLMAR MENS PANTS
COLMAR MENS PANTS
COLMAR MENS PANTS
Машки панталони
Код на производ:
(0172-9XA-579)
COLMAR

COLMAR MENS PANTS

Претходна цена
13.490 ДЕН
Моментална цена
13.490 ДЕН
Цена со попуст
10.792 ДЕН
Заштеда: 2.698 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 18 18
 • 20 20
 • 22 22
 • 24 24
 • 26 26
 • 28 28
 • 30 30
 • 32 32
 • 34 34
 • 36 36
 • 38 38
 • 40 40
 • 42 42
 • 44 44
 • 46 46
 • 48 48
 • 50 M
 • 52 L
 • 54 L
 • 56 XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Пол Машки
Намена Скијање
Бренд COLMAR
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50 M
52 L
54 L
56 XL
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Панталони 1423-1VC-99
14.712 ДЕН
Заштеда 20%
18.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Панталони 0173-9XA-99
12.792 ДЕН
Заштеда 20%
15.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Панталони 0172-9XA-99
10.792 ДЕН
Заштеда 20%
13.490 ДЕН
Помош