Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Машки тренерки
Код на производ:
(DM6836-063)
NIKE

NIKE Sportswear

Претходна цена
6.090 ДЕН
Моментална цена
6.090 ДЕН
Цена со попуст
4.872 ДЕН
Заштеда: 1.218 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear се удобни машки тренерки за секојдневна удобност. Класични тренерки кои ќе ги придружуваат сите ваши активности. Изработени се од мека и лесна ткаенина која обезбедува удобност и комфор и кој дава целосна слобода на движење. Затворањето со патент низ целиот горен дел овозможува лесно прилагодување. Предните џебови на горниот дел се идеални за вашите ситници. Додека, долниот дел има еластичен појас кој придонесува за удобноста на овој комплет тренерки. Разубавете ги вашите денови со овие функционални и модерни машки Nike тренерки. Спецификација: Комплет машки тренерки Патент на горниот дел Еластичен појас на долниот дел Странични џебови Еластични делови Состав: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Nike Sportswear се удобни машки тренерки за секојдневна удобност. Класични тренерки кои ќе ги придружуваат сите ваши активности. Изработени се од мека и лесна ткаенина која обезбедува удобност и комфор и кој дава целосна слобода на движење. Затворањето со патент низ целиот горен дел овозможува лесно прилагодување. Предните џебови на горниот дел се идеални за вашите ситници. Додека, долниот дел има еластичен појас кој придонесува за удобноста на овој комплет тренерки. Разубавете ги вашите денови со овие функционални и модерни машки Nike тренерки.
Спецификација:

 • Комплет машки тренерки
 • Патент на горниот дел
 • Еластичен појас на долниот дел
 • Странични џебови
 • Еластични делови
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Тренерка DD5242-063
  5.192 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.490 ДЕН
  Помош