Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

MONT Heavy Weight
MONT Heavy Weight
MONT Heavy Weight
MONT Heavy Weight
MONT Heavy Weight
MONT Heavy Weight
MONT Heavy Weight
MONT Heavy Weight
MONT Heavy Weight
MONT Heavy Weight
Машка јакна
Код на производ:
(MNA223M516-68)
MONT

MONT Heavy Weight

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
13.490 ДЕН
Моментална цена
13.490 ДЕН
Цена со попуст
10.792 ДЕН
Заштеда: 2.698 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
MONT HEAVY WEIGHT е машка lifestyle јакна со качулка која ќе ви ја обезбеди потребната заштита во постудениот период. Синоним за стабилност и максимална поддршка во секоја прилика и во секое време. Високата јака и пространата прилагодлива хауба обезбедуваат добра покриеност и заштита. Целосниот патент на јакната го олеснува прилагодувањето на нејзината отвореност, а има и токи за дополнително затворање. Страничните џебови ќе ги сместат сите ваши ситници, а по потреба можете да ги загреете рацете во нив, додека за повредните работи има внатрешен џеб со патент. Машката јакна MONT HEAVY WEIGHT е одличен избор за оние од вас кои сакаат активен спортски начин на живот и релаксиран урбан стил на облекување, дури и при студено време. Спецификација:Машка животна јакнаПрилагодлива капуљачаПатент со целосна должинаСтранични џебовиВнатрешен џеб со патент.
Подетално

MONT HEAVY WEIGHT е машка lifestyle јакна со качулка која ќе ви ја обезбеди потребната заштита во постудениот период. Синоним за стабилност и максимална поддршка во секоја прилика и во секое време. Високата јака и пространата прилагодлива хауба обезбедуваат добра покриеност и заштита. Целосниот патент на јакната го олеснува прилагодувањето на нејзината отвореност, а има и токи за дополнително затворање. Страничните џебови ќе ги сместат сите ваши ситници, а по потреба можете да ги загреете рацете во нив, додека за повредните работи има внатрешен џеб со патент. Машката јакна MONT HEAVY WEIGHT е одличен избор за оние од вас кои сакаат активен спортски начин на живот и релаксиран урбан стил на облекување, дури и при студено време. Спецификација:

 • Машка животна јакна
 • Прилагодлива капуљача
 • Патент со целосна должина
 • Странични џебови
 • Внатрешен џеб со патент

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Машки
  Намена Outdoor
  Бренд MONT
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна MNA223M503-41
  12.312 ДЕН
  Заштеда 20%
  15.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна MNA223M503-01
  12.312 ДЕН
  Заштеда 20%
  15.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна MNA223M516-01
  10.792 ДЕН
  Заштеда 20%
  13.490 ДЕН
  Помош