Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

JACK WOLFSKIN Bornberg
JACK WOLFSKIN Bornberg
JACK WOLFSKIN Bornberg
JACK WOLFSKIN Bornberg
JACK WOLFSKIN Bornberg
JACK WOLFSKIN Bornberg
Машка јакна
Код на производ:
(1307471-6000)
JACK WOLFSKIN

JACK WOLFSKIN Bornberg

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
7.390 ДЕН
Моментална цена
7.390 ДЕН
Цена со попуст
5.912 ДЕН
Заштеда: 1.478 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
JACK WOLFSKIN BORNBERG е машка јакна совршена за вашите зимски активности на отворено. Само вие, планината и студениот, чист воздух. Тоа е моментот кога знаеш дека си жив. Само не заборавајте да ја спакувате машката јакна JACK WOLFSKIN BORNBERG за вакви планинарски патувања. Машка јакна на отворено 2 странични џебови Внатрешен џеб Фиксна капуљача со прилагодливо видно поле и опсег Прилагодлив отвор на дното Водоотпорни патенти.
Подетално

JACK WOLFSKIN BORNBERG е машка јакна совршена за вашите зимски активности на отворено. Само вие, планината и студениот, чист воздух. Тоа е моментот кога знаеш дека си жив. Само не заборавајте да ја спакувате машката јакна JACK WOLFSKIN BORNBERG за вакви планинарски патувања.

 • Машка јакна на отворено
 • 2 странични џебови
 • Внатрешен џеб
 • Фиксна капуљача со прилагодливо видно поле и опсег
 • Прилагодлив отвор на дното
 • Водоотпорни патенти

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Машки
  Намена Outdoor
  Бренд JACK WOLFSKIN
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна 1206622-6350
  8.472 ДЕН
  Заштеда 20%
  10.590 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна 1206612-6350
  9.272 ДЕН
  Заштеда 20%
  11.590 ДЕН
  Помош