Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Yoga Luxe Artist In Residence
NIKE Yoga Luxe Artist In Residence
NIKE Yoga Luxe Artist In Residence
NIKE Yoga Luxe Artist In Residence
NIKE Yoga Luxe Artist In Residence
NIKE Yoga Luxe Artist In Residence
Женски дуксер
Код на производ:
(DM7006-030)
NIKE

NIKE Yoga Luxe Artist In Residence

Претходна цена
5.790 ДЕН
Моментална цена
5.790 ДЕН
Цена со попуст
4.632 ДЕН
Заштеда: 1.158 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Дел од колекцијата Nike Artist in Residence, женскиот дуксер на Nike Yoga Luxe Artist In Residence се одликува со живописен геометриски принт од уметникот Роби Сајмон. Благодарение на минималниот број на шевови и спуштени раменици, овој дуксер ви дава целосна слобода на движење за без напор да ги поминете сите ваши вежби. Неговото меко, брусено руно од двете страни ви обезбедува топлина и максимална удобност. Оваа ткаенина се протега во 4 насоки давајќи ви чувство на феноменална мекост и удобност на вашата кожа, така што вашиот ум може да остане целосно фокусиран на следната вежба. Спецификација:Женски дуксер за тренингМодел: Loose FitМашинско перењеМатеријал: 58% модален / 22% памук / 14% lyocell / 6% спандекс.
Подетално

Дел од колекцијата Nike Artist in Residence, женскиот дуксер на Nike Yoga Luxe Artist In Residence се одликува со живописен геометриски принт од уметникот Роби Сајмон. Благодарение на минималниот број на шевови и спуштени раменици, овој дуксер ви дава целосна слобода на движење за без напор да ги поминете сите ваши вежби. Неговото меко, брусено руно од двете страни ви обезбедува топлина и максимална удобност. Оваа ткаенина се протега во 4 насоки давајќи ви чувство на феноменална мекост и удобност на вашата кожа, така што вашиот ум може да остане целосно фокусиран на следната вежба.
Спецификација:

 • Женски дуксер за тренинг
 • Модел: Loose Fit
 • Машинско перење
 • Материјал: 58% модален / 22% памук / 14% lyocell / 6% спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DQ5558-503
  3.272 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DQ5562-010
  3.512 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DV4317-010
  5.432 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.790 ДЕН
  Помош