Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Los Angeles Lakers Courtside
NIKE Los Angeles Lakers Courtside
NIKE Los Angeles Lakers Courtside
NIKE Los Angeles Lakers Courtside
Машки дуксер
Код на производ:
(DN4707-010)
NIKE

NIKE Los Angeles Lakers Courtside

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
3.272 ДЕН
Заштеда: 818 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Los Angeles Lakers Courtside e машки lifestyle дуксер за да го спречите студот да ве обземе кога температурите ќе паднат. Изработен од топла ткаенина, ја обезбедува сета потребна удобност. Одликувајќи се со горда графика во тимски бои, му оддава почит на вашиот омилен тим. Спецификација: Standard fit Еластични делови на ракавите и поработ Машинско перење Состав: 80% памук, 20% полиестер .
Подетално

Nike Los Angeles Lakers Courtside e машки lifestyle дуксер за да го спречите студот да ве обземе кога температурите ќе паднат. Изработен од топла ткаенина, ја обезбедува сета потребна удобност. Одликувајќи се со горда графика во тимски бои, му оддава почит на вашиот омилен тим.
Спецификација:

 • Standard fit
 • Еластични делови на ракавите и поработ
 • Машинско перење
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DQ6129-032
  4.872 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DN4709-010
  3.512 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.390 ДЕН
  Помош