Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Детски тренерки
Код на производ:
(66J845-X1T)
NIKE

NIKE Sportswear

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Цена со попуст
2.163 ДЕН
Заштеда: 927 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 0-3M 0-3м
 • 3M 0-3м
 • 0-6M 0-6м
 • 18M 12-18м
 • 24M 18-24м
 • 612M 6-12м
 • 0-12 0-12г.
 • 6M 3-6м
 • 9M 6-9м
 • 12M 9-12м
 • 1224 1224
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NIKE SPORTSWEAR се lifestyle детски тренерки за машки бебиња дизајниран за нивно уживање. Тренерки во кои вашите момчиња ќе уживаат и ќе имаат целосна слобода на движење во сите секојдневни активности. Лесното руно е супер меко внатре, ќе обезбеди удобност, удобност и топлина што ја заслужуваат вашите момчиња. Манжетни и на горниот и на долниот дел спречуваат несакано движење и продирање на ладен воздух. Во кенгурскиот џеб ќе се сместат некои неопходни ситници. Еластичниот појас е тука за да го олесни вклопувањето и персонализацијата на долниот дел од тренерката. Се пере во машина за лесно одржување Спецификации:Тренерки за машки бебињаСостав: 60% памук и 40% полиестерЕластичен појасЕластични манжетниКенгурски џебМашинско перење.
Подетално

NIKE SPORTSWEAR се lifestyle детски тренерки за машки бебиња дизајниран за нивно уживање. Тренерки во кои вашите момчиња ќе уживаат и ќе имаат целосна слобода на движење во сите секојдневни активности. Лесното руно е супер меко внатре, ќе обезбеди удобност, удобност и топлина што ја заслужуваат вашите момчиња. Манжетни и на горниот и на долниот дел спречуваат несакано движење и продирање на ладен воздух. Во кенгурскиот џеб ќе се сместат некои неопходни ситници. Еластичниот појас е тука за да го олесни вклопувањето и персонализацијата на долниот дел од тренерката. Се пере во машина за лесно одржување Спецификации:

 • Тренерки за машки бебиња
 • Состав: 60% памук и 40% полиестер
 • Еластичен појас
 • Еластични манжетни
 • Кенгурски џеб
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  0-3M 0-3м
  3M 0-3м
  0-6M 0-6м
  18M 12-18м
  24M 18-24м
  612M 6-12м
  0-12 0-12г.
  6M 3-6м
  9M 6-9м
  12M 9-12м
  1224
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Тренерка 66E201-U90
  1.314 ДЕН
  Заштеда 40%
  2.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Тренерка 76E201-U90
  1.673 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.390 ДЕН
  Помош