Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION C-Block
CHAMPION C-Block
CHAMPION C-Block
CHAMPION C-Block
Детски дуксер
Код на производ:
(CHA223B604-3A)
CHAMPION

CHAMPION C-Block

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Цена со попуст
1.314 ДЕН
Заштеда: 876 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 3-4г.
 • XS 5-6г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 7-8г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 9-10г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 11-12г.
 • XL 13-14г.
 • 2XL 15-16г.
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion C-BLOCK е детска lifestyle качулка за помлади момчиња, совршена за секоја пригода и може да се комбинира со различни комбинации. Направен е претежно од мек фротир, внесува пријатен допир на кожата и пријатно ве загрева во студените есенски денови. Аспираторот е простран и топол, а има и кенгурски џеб во кој ќе се сместат некои ваши ситници, а по потреба можете да ги загреете рацете во него. Манжетните на ракавите спречуваат несакано движење и продирање на ладен воздух. Champion графиката на градите јасно ја покажува вашата љубов кон овој бренд. Дуксерот Champion C-BLOCK ќе ги придружува сите ваши секојдневни активности, од одење на училиште до играње попладне и ќе ви овозможи удобност и удобност што ја заслужувате. Спецификација:Детски lifestyle дуксер со качулка за помлади момчињаПрилагодлива капуљачаМанжетни на ракавитеШампионска графикаСостав: 73% памук, 21% полиестер и 6% вискоза.
Подетално

Champion C-BLOCK е детска lifestyle качулка за помлади момчиња, совршена за секоја пригода и може да се комбинира со различни комбинации. Направен е претежно од мек фротир, внесува пријатен допир на кожата и пријатно ве загрева во студените есенски денови. Аспираторот е простран и топол, а има и кенгурски џеб во кој ќе се сместат некои ваши ситници, а по потреба можете да ги загреете рацете во него. Манжетните на ракавите спречуваат несакано движење и продирање на ладен воздух. Champion графиката на градите јасно ја покажува вашата љубов кон овој бренд. Дуксерот Champion C-BLOCK ќе ги придружува сите ваши секојдневни активности, од одење на училиште до играње попладне и ќе ви овозможи удобност и удобност што ја заслужувате.
Спецификација:

 • Детски lifestyle дуксер со качулка за помлади момчиња
 • Прилагодлива капуљача
 • Манжетни на ракавите
 • Шампионска графика
 • Состав: 73% памук, 21% полиестер и 6% вискоза

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS 3-4г.
  XS 5-6г.
  YSM
  SM
  S 7-8г.
  YMD
  MD
  M 9-10г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 11-12г.
  XL 13-14г.
  2XL 15-16г.
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер CHA223B606-21
  945 ДЕН
  Заштеда 50%
  1.890 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер CHA223B607-05
  1.195 ДЕН
  Заштеда 50%
  2.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер CHA223B601-62
  1.463 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.090 ДЕН
  Помош