Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Classics
CHAMPION Classics
CHAMPION Classics
CHAMPION Classics
CHAMPION Classics
CHAMPION Classics
CHAMPION Classics
CHAMPION Classics
Женска маица
Код на производ:
(CHA223F800-01)
CHAMPION

CHAMPION Classics

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална цена
1.190 ДЕН
Цена со попуст
714 ДЕН
Заштеда: 476 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion CLASSICS е женска lifestyle маица со кратки ракави. Започнете го денот полн со продуктивност додека маицата Champion ве опсипува со удобност. Маичката со кратки ракави е погодна за сите временски услови и за топли денови и за нешто посвежо бидејќи е погодна за слоевитост. Логото Champion ја комплетира естетиката на целиот модел, а кружната јака и лежерниот крој зрачат со спортски и полиран стил. Спецификација:Женска маичкаКратки ракавиЛого на ChampionСекојдневен кројСостав: 100% памук.
Подетално

Champion CLASSICS е женска lifestyle маица со кратки ракави. Започнете го денот полн со продуктивност додека маицата Champion ве опсипува со удобност. Маичката со кратки ракави е погодна за сите временски услови и за топли денови и за нешто посвежо бидејќи е погодна за слоевитост. Логото Champion ја комплетира естетиката на целиот модел, а кружната јака и лежерниот крој зрачат со спортски и полиран стил.
Спецификација:

 • Женска маичка
 • Кратки ракави
 • Лого на Champion
 • Секојдневен крој
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица CHA223F800-10
  714 ДЕН
  Заштеда 40%
  1.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица 116452-KK001
  1.043 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.490 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица 116452-PS053
  894 ДЕН
  Заштеда 40%
  1.490 ДЕН
  Помош