Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Run Anywhere
UNDER ARMOUR Run Anywhere
UNDER ARMOUR Run Anywhere
UNDER ARMOUR Run Anywhere
UNDER ARMOUR Run Anywhere
UNDER ARMOUR Run Anywhere
UNDER ARMOUR Run Anywhere
UNDER ARMOUR Run Anywhere
Женски хеланки за трчање
Код на производ:
(1373444-001)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Run Anywhere

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
5.490 ДЕН
Моментална цена
5.490 ДЕН
Цена со попуст
4.392 ДЕН
Заштеда: 1.098 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женските хеланки за трчање Under Armour Run Anywhere се дел од колекцијата UA Run Anywhere, која е дизајнирана да им олесни на тркачите да најдат се што им треба. Иновативната ткаенина HeatGear® со дополнително растегнување обезбедува супериорна покриеност со многу мала тежина. Ткаенината што ја отстранува потта брзо се суши, оставајќи да се чувствувате свежо и суво. 4-насочната конструкција на растеглива ткаенина обезбедува слобода на движење во која било насока. Еластичните мрежести панели обезбедуваат дополнителна дишливост каде што е потребно. Широкиот и рамен прилагодлив појас нуди идеално вклопување. Спецификација: HeatGear® ткаенина 4-насочна конструкција на растеглива ткаенина Еластични мрежести панели Широк и рамен прилагодлив појас Задни и странични џебови Внатрешен спој: 62 cm Состав: 77% полиестер, 23% еластин.
Подетално

Женските хеланки за трчање Under Armour Run Anywhere се дел од колекцијата UA Run Anywhere, која е дизајнирана да им олесни на тркачите да најдат се што им треба. Иновативната ткаенина HeatGear® со дополнително растегнување обезбедува супериорна покриеност со многу мала тежина. Ткаенината што ја отстранува потта брзо се суши, оставајќи да се чувствувате свежо и суво. 4-насочната конструкција на растеглива ткаенина обезбедува слобода на движење во која било насока. Еластичните мрежести панели обезбедуваат дополнителна дишливост каде што е потребно. Широкиот и рамен прилагодлив појас нуди идеално вклопување.
Спецификација:

 • HeatGear® ткаенина
 • 4-насочна конструкција на растеглива ткаенина
 • Еластични мрежести панели
 • Широк и рамен прилагодлив појас
 • Задни и странични џебови
 • Внатрешен спој: 62 cm
 • Состав: 77% полиестер, 23% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош