Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

JACK WOLFSKIN Frozen Palace
Женска јакна
Код на производ:
(1204132-5062)
JACK WOLFSKIN

JACK WOLFSKIN Frozen Palace

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
15.390 ДЕН
Моментална цена
15.390 ДЕН
Цена со попуст
12.312 ДЕН
Заштеда: 3.078 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Со женската зимска lifestyle јакна JACK WOLFSKIN FROZEN PALACE, ќе бидете опуштени дури и при екстремно ниски температури - каде било во светот.Оваа долга пердувеста јакна е дефинитивно една од нашите најжешки модели. Ќе се уверите и самите веднаш откако ќе го пробате. Има два џебови во пределот на половината и внатрешен џеб. Капуљачата е фиксирана со можност за прилагодување на опсегот и видното поле.Спецификација: Женска зимска lifestyle јакна Полнење со пердуви Фиксирана капуљача Џебови во пределот на половината и од внатрешната страна.
Подетално

Со женската зимска lifestyle јакна JACK WOLFSKIN FROZEN PALACE, ќе бидете опуштени дури и при екстремно ниски температури - каде било во светот.
Оваа долга пердувеста јакна е дефинитивно една од нашите најжешки модели. Ќе се уверите и самите веднаш откако ќе го пробате. Има два џебови во пределот на половината и внатрешен џеб. Капуљачата е фиксирана со можност за прилагодување на опсегот и видното поле.
Спецификација:

 • Женска зимска lifestyle јакна

 • Полнење со пердуви

 • Фиксирана капуљача

 • Џебови во пределот на половината и од внатрешната страна

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Женски
  Намена Outdoor
  Бренд JACK WOLFSKIN
  Возраст За возрасни
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна 1115681-6000
  9.272 ДЕН
  Заштеда 20%
  11.590 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош