Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
Женски дуксер
Код на производ:
(DQ6579-334)
NIKE

NIKE Air

Претходна цена
5.790 ДЕН
Моментална цена
5.790 ДЕН
Цена со попуст
4.632 ДЕН
Заштеда: 1.158 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air lifestyle женскиот дуксер е совршен избор без разлика дали вашите активности вклучуваат излегување со другарите или престој во пријатна топлина на домот. Овој модел е изработен од ултраудобно брусено руно, и совршено се комбинира со долен дел со висок струк. Мазниот и топол материјал е омилен за носење кога температурите се пониски. Кројот со спуштени раменици и пространи ракави визуелно ја изразуваат вашата релаксација. Спецификација: Женски lifestyle дуксер Oversized крој Капуљача со учкур Извезено Air Swoosh лого Машинско перење Ткаена етикета на капуљачата Ребрести манжетни и пораб Состав: 80% памук, 20% полиестер .
Подетално

Nike Air lifestyle женскиот дуксер е совршен избор без разлика дали вашите активности вклучуваат излегување со другарите или престој во пријатна топлина на домот. Овој модел е изработен од ултраудобно брусено руно, и совршено се комбинира со долен дел со висок струк. Мазниот и топол материјал е омилен за носење кога температурите се пониски. Кројот со спуштени раменици и пространи ракави визуелно ја изразуваат вашата релаксација.
Спецификација:

 • Женски lifestyle дуксер
 • Oversized крој
 • Капуљача со учкур
 • Извезено Air Swoosh лого
 • Машинско перење
 • Ткаена етикета на капуљачата
 • Ребрести манжетни и пораб
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер DQ6774-667
  3.272 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Помош