Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Accelerate
UNDER ARMOUR Accelerate
UNDER ARMOUR Accelerate
UNDER ARMOUR Accelerate
UNDER ARMOUR Accelerate
UNDER ARMOUR Accelerate
UNDER ARMOUR Accelerate
UNDER ARMOUR Accelerate
Машки дуксер
Код на производ:
(1373304-001)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Accelerate

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
4.890 ДЕН
Моментална цена
4.890 ДЕН
Цена со попуст
3.912 ДЕН
Заштеда: 978 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
UNDER ARMOUR Accelerate е машки фудбалски дуксер со капуљача која ќе ви пружи максимална поддршка. На или надвор од теренот, од вежбање до патување до ден на натпревар, колекцијата UA Accelerate е прилагодена за елитните фудбалери. Секое парче е направено од врвни ткаенини со високи перформанси. Мазното руно од памучна мешавина со средна тежина со мека внатрешност за дополнителна топлина и пространа хауба со 3 панели што лесно се персонализира, обезбедува максимална удобност и функционалност. ½ патент овозможува лесно прилагодување на отворот и слоевитоста. Кенгурскиот џеб е идеален за ситници кои ви се потребни, а во него можете да ги загреете рацете доколку е потребно. Ребрестите манжетни спречуваат несакано движење и продирање на ладен воздух. Спецификација:Машки фудбалски дуксерКенгурски џеб½ патентКапуљача со 3 панелиЛого на Under ArmourРебрести манжетниСостав: 65% памук и 35% полиестер.
Подетално

UNDER ARMOUR Accelerate е машки фудбалски дуксер со капуљача која ќе ви пружи максимална поддршка. На или надвор од теренот, од вежбање до патување до ден на натпревар, колекцијата UA Accelerate е прилагодена за елитните фудбалери. Секое парче е направено од врвни ткаенини со високи перформанси. Мазното руно од памучна мешавина со средна тежина со мека внатрешност за дополнителна топлина и пространа хауба со 3 панели што лесно се персонализира, обезбедува максимална удобност и функционалност. ½ патент овозможува лесно прилагодување на отворот и слоевитоста. Кенгурскиот џеб е идеален за ситници кои ви се потребни, а во него можете да ги загреете рацете доколку е потребно. Ребрестите манжетни спречуваат несакано движење и продирање на ладен воздух.
Спецификација:

 • Машки фудбалски дуксер
 • Кенгурски џеб
 • ½ патент
 • Капуљача со 3 панели
 • Лого на Under Armour
 • Ребрести манжетни
 • Состав: 65% памук и 35% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош