Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Jordan Essentials Puffer
NIKE Jordan Essentials Puffer
NIKE Jordan Essentials Puffer
NIKE Jordan Essentials Puffer
NIKE Jordan Essentials Puffer
NIKE Jordan Essentials Puffer
NIKE Jordan Essentials Puffer
NIKE Jordan Essentials Puffer
Машка јакна
Код на производ:
(DA9806-673)
NIKE

NIKE Jordan Essentials Puffer

Претходна цена
10.890 ДЕН
Моментална цена
10.890 ДЕН
Цена со попуст
8.712 ДЕН
Заштеда: 2.178 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна DA9832-010
4.872 ДЕН
Заштеда 20%
6.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна DA7172-010
5.992 ДЕН
Заштеда 20%
7.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Јакна DA9804-333
12.552 ДЕН
Заштеда 20%
15.690 ДЕН
Помош