Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR UA Rival Fleece Joggers
UNDER ARMOUR UA Rival Fleece Joggers
UNDER ARMOUR UA Rival Fleece Joggers
UNDER ARMOUR UA Rival Fleece Joggers
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(1357628-176)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR UA Rival Fleece Joggers

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.912 ДЕН
Заштеда: 478 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM 9-10г.
 • SM SM
 • S 9-10г.
 • YMD 11-12г.
 • MD MD
 • M 11-12г.
 • YLG 13-14г.
 • YXL 14-15г.
 • LG LG
 • L 13-14г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Детските тренерки за тинејџери Under Armour Rival се направени од лесна и исклучително удобна ткаенина.Мекиот, брусен ентериер ја задржува топлината и обезбедува удобност. Еластичниот прилагодлив појас нуди прилагодено вклопување, додека еластичните манжетни даваат чист изглед и дозволуваат вашите патики да се истакнат. Неоценетиот дизајн на оваа долна тренерка лесно ќе се вклопи со остатокот од вашата спортска гардероба, создавајќи класичен, спортски стил.Спецификација:Еластичен прилагодлив појасЕластични дел на нозетеПредни џебовиСостав: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Детските тренерки за тинејџери Under Armour Rival се направени од лесна и исклучително удобна ткаенина.
Мекиот, брусен ентериер ја задржува топлината и обезбедува удобност. Еластичниот прилагодлив појас нуди прилагодено вклопување, додека еластичните манжетни даваат чист изглед и дозволуваат вашите патики да се истакнат. Неоценетиот дизајн на оваа долна тренерка лесно ќе се вклопи со остатокот од вашата спортска гардероба, создавајќи класичен, спортски стил.
Спецификација:

 • Еластичен прилагодлив појас

 • Еластични дел на нозете

 • Предни џебови

 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Деца-момчиња
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст Kids
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM 9-10г.
  SM
  S 9-10г.
  YMD 11-12г.
  MD
  M 11-12г.
  YLG 13-14г.
  YXL 14-15г.
  LG
  L 13-14г.
  XL 14-15г.
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош