Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Curry
UNDER ARMOUR Curry
UNDER ARMOUR Curry
UNDER ARMOUR Curry
UNDER ARMOUR Curry
UNDER ARMOUR Curry
Код на производ:
(1362586-001)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Curry

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
3.290 ДЕН
Моментална цена
3.290 ДЕН
Цена со попуст
2.632 ДЕН
Заштеда: 658 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour CURRY се машки кошаркарски хеланки кои ќе ви дадат максимална поддршка на теренот. Изработени се од мек, растеглив материјал кој во контакт со кожата овозможува одлична пријатност и удобност, а мал додаток на еластин обезбедува одлична адхезија и го спречува движењето при одење. Еластичниот појас е тука за да го олесни вклопувањето и персонализацијата на овие хеланки, што ќе ја одржува вашата работна температура во текот на целиот натпревар. Повеќе од интересниот дизајн е гаранција дека покрај вашите вештини на кошаркарскиот терен, ќе бидете забележани и запаметени по овие двобојни хеланки. Доколку сакате да го дадете максимумот во играта под обрачите и да придонесете за победа на вашиот тим, овие хеланки ќе ви бидат најдобар сојузник во таа намера. Спецификација:Машки кошаркарски хеланки3/4 должинаЕластичен појас.
Подетално

Under Armour CURRY се машки кошаркарски хеланки кои ќе ви дадат максимална поддршка на теренот. Изработени се од мек, растеглив материјал кој во контакт со кожата овозможува одлична пријатност и удобност, а мал додаток на еластин обезбедува одлична адхезија и го спречува движењето при одење. Еластичниот појас е тука за да го олесни вклопувањето и персонализацијата на овие хеланки, што ќе ја одржува вашата работна температура во текот на целиот натпревар. Повеќе од интересниот дизајн е гаранција дека покрај вашите вештини на кошаркарскиот терен, ќе бидете забележани и запаметени по овие двобојни хеланки. Доколку сакате да го дадете максимумот во играта под обрачите и да придонесете за победа на вашиот тим, овие хеланки ќе ви бидат најдобар сојузник во таа намера. Спецификација:

 • Машки кошаркарски хеланки
 • 3/4 должина
 • Еластичен појас

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош