Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

THE NORTH FACE W 1996 RETRO NUPTSE JACKET FOLK BLUE
THE NORTH FACE W 1996 RETRO NUPTSE JACKET FOLK BLUE
THE NORTH FACE W 1996 RETRO NUPTSE JACKET FOLK BLUE
THE NORTH FACE W 1996 RETRO NUPTSE JACKET FOLK BLUE
THE NORTH FACE W 1996 RETRO NUPTSE JACKET FOLK BLUE
THE NORTH FACE W 1996 RETRO NUPTSE JACKET FOLK BLUE
THE NORTH FACE W 1996 RETRO NUPTSE JACKET FOLK BLUE
THE NORTH FACE W 1996 RETRO NUPTSE JACKET FOLK BLUE
Женска јакна
Код на производ:
(NF0A3XEO73A1)
THE NORTH FACE

THE NORTH FACE W 1996 RETRO NUPTSE JACKET FOLK BLUE

Претходна цена
20.290 ДЕН
Моментална цена
20.290 ДЕН
Цена со попуст
16.232 ДЕН
Заштеда: 4.058 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Пол Женски
Намена Outdoor
Бренд THE NORTH FACE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош