Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(DC7211-334)
NIKE

NIKE Sportswear Club

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.912 ДЕН
Заштеда: 478 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 8-9г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 10-11г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 15-16г.
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Club се долен дел детски тренерки дизајнирани за тинејџерки. Идеални се за моменти на одмор и релаксација, но и за секаков вид на рекреација. Изработени се од француско платно со голем процен на памук, што ги прави меки и пријатни во контакт со кожата. Класичниот крој со еластичен, подигнат појас обезбедува совршена удобност и целосна слобода на движење. Манжетните на ногавиците ги спречуваат непотребните поместувања на тренерките. Овој долен дел тренерки за девојчиња ќе им овозможи максимална удобност и уживање во слободното време. Спецификација: Долен дел тренерки за тинејџерки Slim fit Отворени странични џебови Висок струк Манжетни на ногавиците Материјал: 80% памук, 20% полиестер .
Подетално

Nike Sportswear Club се долен дел детски тренерки дизајнирани за тинејџерки. Идеални се за моменти на одмор и релаксација, но и за секаков вид на рекреација. Изработени се од француско платно со голем процен на памук, што ги прави меки и пријатни во контакт со кожата. Класичниот крој со еластичен, подигнат појас обезбедува совршена удобност и целосна слобода на движење. Манжетните на ногавиците ги спречуваат непотребните поместувања на тренерките. Овој долен дел тренерки за девојчиња ќе им овозможи максимална удобност и уживање во слободното време.
Спецификација:

 • Долен дел тренерки за тинејџерки
 • Slim fit
 • Отворени странични џебови
 • Висок струк
 • Манжетни на ногавиците
 • Материјал: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 10-11г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL 15-16г.
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош