Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE M NSW AIR MAX DF FLC HZ HOODIE
NIKE M NSW AIR MAX DF FLC HZ HOODIE
NIKE M NSW AIR MAX DF FLC HZ HOODIE
NIKE M NSW AIR MAX DF FLC HZ HOODIE
NIKE M NSW AIR MAX DF FLC HZ HOODIE
NIKE M NSW AIR MAX DF FLC HZ HOODIE
Машки дуксер
Код на производ:
(DO7237-010)
NIKE

NIKE M NSW AIR MAX DF FLC HZ HOODIE

Претходна цена
5.790 ДЕН
Моментална цена
5.790 ДЕН
Цена со попуст
4.632 ДЕН
Заштеда: 1.158 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер DQ4072-549
3.512 ДЕН
Заштеда 20%
4.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер DQ4072-063
3.512 ДЕН
Заштеда 20%
4.390 ДЕН
Помош