Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Big Logo
CHAMPION Big Logo
CHAMPION Big Logo
CHAMPION Big Logo
CHAMPION Big Logo
CHAMPION Big Logo
CHAMPION Big Logo
CHAMPION Big Logo
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(CHA223M100-31)
CHAMPION

CHAMPION Big Logo

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Цена со попуст
1.883 ДЕН
Заштеда: 807 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion BIG LOGO се Lifestyle долен дел од тренерки за мажи. Удобноста во секоја прилика е загарантирана со овој Шампион модел. Еластичниот појас ја подигнува удобноста на повисоко ниво. Идеален е како за активни денови исполнети со физичка активност, така и за одмор и лежење на каучот пред ТВ. Има стандарден крој, па одлично ќе одговара на секој тип на тело. Логото Champion носи ефективен стил во долниот дел од тренерката. Спецификација:Машки тренеркиСтандарден кројРанфлиЛого на ChampionСостав: 73% памук, 21% полиестер, 6% вискоза.
Подетално

Champion BIG LOGO се Lifestyle долен дел од тренерки за мажи. Удобноста во секоја прилика е загарантирана со овој Шампион модел. Еластичниот појас ја подигнува удобноста на повисоко ниво. Идеален е како за активни денови исполнети со физичка активност, така и за одмор и лежење на каучот пред ТВ. Има стандарден крој, па одлично ќе одговара на секој тип на тело. Логото Champion носи ефективен стил во долниот дел од тренерката.
Спецификација:

 • Машки тренерки
 • Стандарден крој
 • Ранфли
 • Лого на Champion
 • Состав: 73% памук, 21% полиестер, 6% вискоза

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош