Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Icon Clash Essential
NIKE Sportswear Icon Clash Essential
NIKE Sportswear Icon Clash Essential
NIKE Sportswear Icon Clash Essential
NIKE Sportswear Icon Clash Essential
NIKE Sportswear Icon Clash Essential
Детски хеланки
Код на производ:
(DQ9129-430)
NIKE

NIKE Sportswear Icon Clash Essential

Претходна цена
2.290 ДЕН
Моментална цена
2.290 ДЕН
Цена со попуст
1.832 ДЕН
Заштеда: 458 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 8-9г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 10-11г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 15-16г.
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Изберете зборови што ќе го опишат чувството создадено од Nike Sportswear Icon Clash Essential детските lifestyle хеланки за тинејџери. Нашиот одговор е - љубов! Направен да биде мек и еластичен, и сигурно ќе стане вашето омилено парче. Удобниот појас ги држи на место додека нивниот средно длабок струк го олеснува комбинирањето со кој било од вашите омилени топови. Еластичната ткаенина го обвиткува телото и овозможува толку удобно чувство во кое можете да уживате цел ден. Еластичниот појас со средна длабочина овозможува добро вклопување. Спецификација: Тесен крој Средно длабок струк Машинско перење Состав: 61% памук, 33% полиестер, 6% спандекс.
Подетално

Изберете зборови што ќе го опишат чувството создадено од Nike Sportswear Icon Clash Essential детските lifestyle хеланки за тинејџери. Нашиот одговор е - љубов! Направен да биде мек и еластичен, и сигурно ќе стане вашето омилено парче. Удобниот појас ги држи на место додека нивниот средно длабок струк го олеснува комбинирањето со кој било од вашите омилени топови. Еластичната ткаенина го обвиткува телото и овозможува толку удобно чувство во кое можете да уживате цел ден. Еластичниот појас со средна длабочина овозможува добро вклопување.
Спецификација:

 • Тесен крој
 • Средно длабок струк
 • Машинско перење
 • Состав: 61% памук, 33% полиестер, 6% спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 10-11г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL 15-16г.
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Хеланки DQ8866-010
  1.592 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.990 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Хеланки DV0350-652
  1.592 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.990 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Хеланки DD7633-010
  1.592 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.990 ДЕН
  Помош