Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Run Anywhere Streaker
UNDER ARMOUR Run Anywhere Streaker
UNDER ARMOUR Run Anywhere Streaker
UNDER ARMOUR Run Anywhere Streaker
UNDER ARMOUR Run Anywhere Streaker
UNDER ARMOUR Run Anywhere Streaker
UNDER ARMOUR Run Anywhere Streaker
UNDER ARMOUR Run Anywhere Streaker
Женска маица за трчање
Код на производ:
(1374340-647)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Run Anywhere Streaker

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
2.712 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женската маичка со долги ракави Under Armour Run Anywhere Streaker е дел од колекцијата UA Run Anywhere, дизајнирана да им олесни на тркачите да најдат сè што им треба. Ткаенината со микронишки брзо се суши, не се лепи, се растегнува без да ја впива потта и најдобро од сè, може да се рециклира. Мрежестиот заден панел обезбедува дополнителна дишливост додека обликуваниот раб обезбедува одлична покриеност. Спецификација: Долги ракави Ткаенина со микронишки Мрежест заден панел Облик раб Рефлектирачки детали Состав: 100% полиестер; Мрежест панел: 96% полиестер, 4% еластин.
Подетално

Женската маичка со долги ракави Under Armour Run Anywhere Streaker е дел од колекцијата UA Run Anywhere, дизајнирана да им олесни на тркачите да најдат сè што им треба. Ткаенината со микронишки брзо се суши, не се лепи, се растегнува без да ја впива потта и најдобро од сè, може да се рециклира. Мрежестиот заден панел обезбедува дополнителна дишливост додека обликуваниот раб обезбедува одлична покриеност.
Спецификација:

 • Долги ракави
 • Ткаенина со микронишки
 • Мрежест заден панел
 • Облик раб
 • Рефлектирачки детали
 • Состав: 100% полиестер; Мрежест панел: 96% полиестер, 4% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Помош