Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Color Block
CHAMPION Color Block
CHAMPION Color Block
CHAMPION Color Block
CHAMPION Color Block
CHAMPION Color Block
CHAMPION Color Block
CHAMPION Color Block
Машки дуксер
Код на производ:
(CHA223M603-01)
CHAMPION

CHAMPION Color Block

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
3.590 ДЕН
Моментална цена
3.590 ДЕН
Цена со попуст
2.513 ДЕН
Заштеда: 1.077 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion COLOR BLOCK е lifestyle дуксер за мажи. Дозволете удобноста на овој дуксер на Champion да ве опфати и да ви даде целодневна удобност. Достапна е капуљача за дополнителна удобност и релаксација. Дизајнот Color Block ќе ве натера да се издвоите од толпата и ќе придонесе за ефективноста на дуксерите. Стандардниот крој одлично ќе ви прилега, додека во исто време одлично ќе се вклопи со која било ваша облека. Спецификација:Машки дуксерКапуљачаСтандарден кројСостав: 78% памук, 22% полиестер.
Подетално

Champion COLOR BLOCK е lifestyle дуксер за мажи. Дозволете удобноста на овој дуксер на Champion да ве опфати и да ви даде целодневна удобност. Достапна е капуљача за дополнителна удобност и релаксација. Дизајнот Color Block ќе ве натера да се издвоите од толпата и ќе придонесе за ефективноста на дуксерите. Стандардниот крој одлично ќе ви прилега, додека во исто време одлично ќе се вклопи со која било ваша облека.
Спецификација:

 • Машки дуксер
 • Капуљача
 • Стандарден крој
 • Состав: 78% памук, 22% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 218887-BS501
  2.583 ДЕН
  Заштеда 30%
  3.690 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер CHA223M603-05
  2.513 ДЕН
  Заштеда 30%
  3.590 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош