Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Classics
CHAMPION Classics
CHAMPION Classics
CHAMPION Classics
CHAMPION Classics
CHAMPION Classics
CHAMPION Classics
CHAMPION Classics
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(CHA213F100-01)
CHAMPION

CHAMPION Classics

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Цена со попуст
1.533 ДЕН
Заштеда: 657 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женската тренерка Champion CLASSICS е одличен избор за опуштени, неформални прилики по напорниот ден. Можете да го носите за време на разни спортски активности - од теретана до активности на отворено. Еластичниот струк обезбедува удобност и лесна персонализација, а манжетните на нозете го подобруваат вклопувањето, го спречуваат несаканото движење на тренерката и го спречуваат навлегувањето на ладен воздух. Можете да го комбинирате со различни аутфити и за различни пригоди. Спецификација:Женски тренеркиЕластичен појасСтандардно вклопувањеРанфли на нозете.
Подетално

Женската тренерка Champion CLASSICS е одличен избор за опуштени, неформални прилики по напорниот ден. Можете да го носите за време на разни спортски активности - од теретана до активности на отворено. Еластичниот струк обезбедува удобност и лесна персонализација, а манжетните на нозете го подобруваат вклопувањето, го спречуваат несаканото движење на тренерката и го спречуваат навлегувањето на ладен воздух. Можете да го комбинирате со различни аутфити и за различни пригоди.
Спецификација:

 • Женски тренерки
 • Еластичен појас
 • Стандардно вклопување
 • Ранфли на нозете

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош