Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Therma-Fit
NIKE Therma-Fit
NIKE Therma-Fit
NIKE Therma-Fit
NIKE Therma-Fit
NIKE Therma-Fit
NIKE Therma-Fit
NIKE Therma-Fit
NIKE Therma-Fit
NIKE Therma-Fit
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(DQ5407-071)
NIKE

NIKE Therma-Fit

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
3.272 ДЕН
Заштеда: 818 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Therma-Fit машките долен дел тренерки се погодни за сите видови тренинзи, без разлика дали се одржуваат надвор или во теретана. Вашите тренинзи не престануваат кога ќе започне студеното време. Мекиот материјал од руно ја обезбедува потребната топлина и удобност. Тесниот крој, кој завршува со еластичен раб, обезбедува непречен прием на топката и доволно простор за секое движење. Технологијата Therma-Fit помага во регулирање на природната топлина, така што останувате стоплени дури и при студено време. Страничните џебови ви ги загреваат рацете кога се враќате од тренинг, додека џебот со патент на десниот колк ги чува безбедни вашите клучеви и членската картичка во теретана. Еластичниот појас со учкур е украсен со Nike графика и се прилагодува на половината. Спецификација: Долен дел тренерки за мажи Тесен крој Извезена Swoosh графика Еластични манжетни Еластична лента Технологија Therma-Fit Џебови Машинско перење Состав: 100% полиестер .
Подетално

Nike Therma-Fit машките долен дел тренерки се погодни за сите видови тренинзи, без разлика дали се одржуваат надвор или во теретана. Вашите тренинзи не престануваат кога ќе започне студеното време. Мекиот материјал од руно ја обезбедува потребната топлина и удобност. Тесниот крој, кој завршува со еластичен раб, обезбедува непречен прием на топката и доволно простор за секое движење. Технологијата Therma-Fit помага во регулирање на природната топлина, така што останувате стоплени дури и при студено време. Страничните џебови ви ги загреваат рацете кога се враќате од тренинг, додека џебот со патент на десниот колк ги чува безбедни вашите клучеви и членската картичка во теретана. Еластичниот појас со учкур е украсен со Nike графика и се прилагодува на половината.
Спецификација:

 • Долен дел тренерки за мажи
 • Тесен крој
 • Извезена Swoosh графика
 • Еластични манжетни
 • Еластична лента
 • Технологија Therma-Fit
 • Џебови
 • Машинско перење
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош