Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE M NSW AIR MAX CVS PO HOODIE BB
NIKE M NSW AIR MAX CVS PO HOODIE BB
NIKE M NSW AIR MAX CVS PO HOODIE BB
NIKE M NSW AIR MAX CVS PO HOODIE BB
NIKE M NSW AIR MAX CVS PO HOODIE BB
NIKE M NSW AIR MAX CVS PO HOODIE BB
Машки дуксер
Код на производ:
(DJ5079-010)
NIKE

NIKE M NSW AIR MAX CVS PO HOODIE BB

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер DQ4072-549
3.512 ДЕН
Заштеда 20%
4.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер DQ4072-063
3.512 ДЕН
Заштеда 20%
4.390 ДЕН
Помош