Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Stephen Curry Golden State Warriors
NIKE Stephen Curry Golden State Warriors
NIKE Stephen Curry Golden State Warriors
NIKE Stephen Curry Golden State Warriors
Машка маица
Код на производ:
(DV5772-422)
NIKE

NIKE Stephen Curry Golden State Warriors

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.912 ДЕН
Заштеда: 478 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Stephen Curry Golden State Warriors е машка, спортска маица инспирирана од ознаките на NBA клубот. Карактеристиките и на тимот и на играчот го красат овој модел. Стандардниот крој и памучниот материјал се непогрешлив избор за деновите кога ви е потребна удобност, но не сакате да ја минимизирате важноста на добриот стил. Спецификација: Машка маица Кратки ракави Стандарден крој Перење во машина Графика Состав: 100% памук .
Подетално

Nike Stephen Curry Golden State Warriors е машка, спортска маица инспирирана од ознаките на NBA клубот. Карактеристиките и на тимот и на играчот го красат овој модел. Стандардниот крој и памучниот материјал се непогрешлив избор за деновите кога ви е потребна удобност, но не сакате да ја минимизирате важноста на добриот стил.
Спецификација:

 • Машка маица
 • Кратки ракави
 • Стандарден крој
 • Перење во машина
 • Графика
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица DR6456-010
  1.592 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.990 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица DR6469-010
  1.592 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.990 ДЕН
  Помош