Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Baseline
UNDER ARMOUR Baseline
UNDER ARMOUR Baseline
UNDER ARMOUR Baseline
UNDER ARMOUR Baseline
UNDER ARMOUR Baseline
UNDER ARMOUR Baseline
UNDER ARMOUR Baseline
Машка маица
Код на производ:
(1361901-003)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Baseline

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Цена со попуст
1.512 ДЕН
Заштеда: 378 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машкиот кошаркарски дрес Under Armour BASELINE е направен за луѓе кои ја сакаат и живеат за кошарката. Со него ќе добиете многу удобно и пријатно загревање. Ултра меката мрежеста ткаенина обезбедува дише, така што ништо не ви пречи за време на играта. Ткаенината што брзо се суши и лесно ја отстранува потта од кожата, како и технологијата за спречување на непријатни мириси ја прават секоја физичка активност удобна. Спецификација: Машка маичка Двостран дизајн Спуштени раменици Состав: 100% полиестер.
Подетално

Машкиот кошаркарски дрес Under Armour BASELINE е направен за луѓе кои ја сакаат и живеат за кошарката. Со него ќе добиете многу удобно и пријатно загревање. Ултра меката мрежеста ткаенина обезбедува дише, така што ништо не ви пречи за време на играта. Ткаенината што брзо се суши и лесно ја отстранува потта од кожата, како и технологијата за спречување на непријатни мириси ја прават секоја физичка активност удобна.
Спецификација:

 • Машка маичка
 • Двостран дизајн
 • Спуштени раменици
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица 1372847-001
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  1.533 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.190 ДЕН
  Помош