Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Dri-FIT One
NIKE Dri-FIT One
NIKE Dri-FIT One
NIKE Dri-FIT One
NIKE Dri-FIT One
NIKE Dri-FIT One
NIKE Dri-FIT One
NIKE Dri-FIT One
Женски хеланки
Код на производ:
(DM7274-503)
NIKE

NIKE Dri-FIT One

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Цена со попуст
3.512 ДЕН
Заштеда: 878 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Dri-FIT One се женски хеланки за тренинг. Овој модел е идеален за секаков вид на тренинг. Технологијата Dri-FIT брзо и лесно ја отстранува потта од вашата кожа, оставајќи ве суви, свежи и фокусирани. Удобниот крој и меката ткаенина обезбедуваат удобност во секое време. Непроѕирната ткаенина ви обезбедува целосна покриеност, за да се чувствувате сигурно додека вежбате. Nike Dri-FIT One женските хеланки за тренинг се направени од најмалку 50% рециклирана содржина. Спецификација: Slim fit Dri-FIT технологија Висок струк Два внатрешни џебови Машинско перење Состав: 79% полиестер, 21% спандекс .
Подетално

Nike Dri-FIT One се женски хеланки за тренинг. Овој модел е идеален за секаков вид на тренинг. Технологијата Dri-FIT брзо и лесно ја отстранува потта од вашата кожа, оставајќи ве суви, свежи и фокусирани. Удобниот крој и меката ткаенина обезбедуваат удобност во секое време. Непроѕирната ткаенина ви обезбедува целосна покриеност, за да се чувствувате сигурно додека вежбате. Nike Dri-FIT One женските хеланки за тренинг се направени од најмалку 50% рециклирана содржина.
Спецификација:

 • Slim fit
 • Dri-FIT технологија
 • Висок струк
 • Два внатрешни џебови
 • Машинско перење
 • Состав: 79% полиестер, 21% спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Хеланки DQ6308-010
  3.512 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Хеланки DQ5560-503
  2.712 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош