Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

LONSDALE Tape Hoody
LONSDALE Tape Hoody
LONSDALE Tape Hoody
LONSDALE Tape Hoody
LONSDALE Tape Hoody
LONSDALE Tape Hoody
LONSDALE Tape Hoody
LONSDALE Tape Hoody
Машки дуксер
Код на производ:
(LNA223M604-01)
LONSDALE

LONSDALE Tape Hoody

Претходна цена
4.290 ДЕН
Моментална цена
4.290 ДЕН
Цена со попуст
2.145 ДЕН
Заштеда: 2.145 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд LONSDALE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер LNA223M605-01
2.345 ДЕН
Заштеда 50%
4.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер LNA223M604-28
2.145 ДЕН
Заштеда 50%
4.290 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер LNA223M607-62
2.145 ДЕН
Заштеда 50%
4.290 ДЕН
Помош