Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Jordan Vert Tape
NIKE Jordan Vert Tape
NIKE Jordan Vert Tape
NIKE Jordan Vert Tape
NIKE Jordan Vert Tape
NIKE Jordan Vert Tape
NIKE Jordan Vert Tape
NIKE Jordan Vert Tape
NIKE Jordan Vert Tape
NIKE Jordan Vert Tape
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(95B788-023)
NIKE

NIKE Jordan Vert Tape

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
2.990 ДЕН
Моментална цена
2.990 ДЕН
Цена со попуст
2.392 ДЕН
Заштеда: 598 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 8-9г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 10-11г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Освојте го теренот во Nike JORDAN VERT TAPE долниот дел детски тренерки. Меки одвнатре и однадвор, лесно се облекуваат и ја обезбедуваат сета удобност која ви е потребна за нова авантура. Еластичниот појас и џебовите го комплетираат целосниот комфор кој ви го нуди овој модел. Спецификација: Француски фротир Еластичен прилагодлив појас Два странични џебови Заострени ногавици Еластични манжетни Машинско перење Jumpman лого Состав: 60% памук, 40% полиестер.
Подетално

Освојте го теренот во Nike JORDAN VERT TAPE долниот дел детски тренерки. Меки одвнатре и однадвор, лесно се облекуваат и ја обезбедуваат сета удобност која ви е потребна за нова авантура. Еластичниот појас и џебовите го комплетираат целосниот комфор кој ви го нуди овој модел.
Спецификација:

 • Француски фротир
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Два странични џебови
 • Заострени ногавици
 • Еластични манжетни
 • Машинско перење
 • Jumpman лого
 • Состав: 60% памук, 40% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Деца-момчиња
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 10-11г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош