Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Collection Essentials Fleece
NIKE Sportswear Collection Essentials Fleece
NIKE Sportswear Collection Essentials Fleece
NIKE Sportswear Collection Essentials Fleece
NIKE Sportswear Collection Essentials Fleece
NIKE Sportswear Collection Essentials Fleece
NIKE Sportswear Collection Essentials Fleece
NIKE Sportswear Collection Essentials Fleece
Женска маица со долги ракави
Код на производ:
(DJ7665-219)
NIKE

NIKE Sportswear Collection Essentials Fleece

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
3.272 ДЕН
Заштеда: 818 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Collection Essentials Fleece е женски дуксер со широк корј и извезено Swoosh лого. Ова мало извезено Swoosh лого ја слави класиката и додава текстура на мазниот дуксер од руно. Дизајниран да паѓа на колковите со својот опуштен, простран крој, овој дуксер има спуштени раменици и широки ракави за безгрижен изглед и пријатно чувство. Тешкото руно е лесно избрусено, што резултира со мазна површина однадвор и мека површина одвнатре. Сето ова му дава на овој дуксер врвен изглед, а вие ќе се чувствувате исто толку добро колку што изгледате. Спецификација: Женски lifestyle дуксер Модел: loose fit Материјал: 80% памук / 20% полиестер Боја: бела.
Подетално

Nike Sportswear Collection Essentials Fleece е женски дуксер со широк корј и извезено Swoosh лого. Ова мало извезено Swoosh лого ја слави класиката и додава текстура на мазниот дуксер од руно. Дизајниран да паѓа на колковите со својот опуштен, простран крој, овој дуксер има спуштени раменици и широки ракави за безгрижен изглед и пријатно чувство. Тешкото руно е лесно избрусено, што резултира со мазна површина однадвор и мека површина одвнатре. Сето ова му дава на овој дуксер врвен изглед, а вие ќе се чувствувате исто толку добро колку што изгледате.
Спецификација:

 • Женски lifestyle дуксер
 • Модел: loose fit
 • Материјал: 80% памук / 20% полиестер
 • Боја: бела

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица со долги ракави
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош