Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Swoosh Pairs
NIKE Swoosh Pairs
NIKE Swoosh Pairs
NIKE Swoosh Pairs
Детска маица
Код на производ:
(36J989-001)
NIKE

NIKE Swoosh Pairs

Претходна цена
1.090 ДЕН
Моментална цена
1.090 ДЕН
Цена со попуст
763 ДЕН
Заштеда: 327 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X 6X
 • 1 1
 • 2 2
 • 3 3
 • 3- 3-
 • 4 3-4г.
 • 4- 4-
 • 5 4-5г.
 • 5- 5-
 • 6 5-6г.
 • 7 7
 • 8 8
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10 10
 • 11 11
 • 12 12
 • 14 14
 • OSFA OSFA
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NIKE SWOOSH Pairs е lifestyle детска маица за девојчиња дизајнирана за удобност и задоволство. Лесна маичка со дизајниран заоблен раб е идеална за топло време. Овој модел се одликува со кратки ракави и зајакната крагна која го спречува влечењето на маичката и го продолжува нејзиниот век. Изработена е од мек памук кој во допир со кожата на вашите малечки дава неверојатна удобност и пријатност. Swoosh логото на предната страна ги насочува вашите девојчиња кон овој познат спортски бренд уште од рана возраст. Спецификација: Детска lifestyle маица за девојчиња Краток ракав Засилена крагна Состав: 100% памук Swoosh лого.
Подетално

NIKE SWOOSH Pairs е lifestyle детска маица за девојчиња дизајнирана за удобност и задоволство. Лесна маичка со дизајниран заоблен раб е идеална за топло време. Овој модел се одликува со кратки ракави и зајакната крагна која го спречува влечењето на маичката и го продолжува нејзиниот век. Изработена е од мек памук кој во допир со кожата на вашите малечки дава неверојатна удобност и пријатност. Swoosh логото на предната страна ги насочува вашите девојчиња кон овој познат спортски бренд уште од рана возраст.
Спецификација:

 • Детска lifestyle маица за девојчиња
 • Краток ракав
 • Засилена крагна
 • Состав: 100% памук
 • Swoosh лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  6X
  1
  2
  3
  3-
  4 3-4г.
  4-
  5 4-5г.
  5-
  6 5-6г.
  7
  8
  8-
  9
  9-
  10
  11
  12
  14
  OSFA
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица 36J076-A6A
  623 ДЕН
  Заштеда 30%
  890 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица 36J077-001
  623 ДЕН
  Заштеда 30%
  890 ДЕН
  Помош