Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(HL2126)
adidas

adidas Essentials

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Цена со попуст
2.230 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Essentials се долен дел женски тренерки со карактеристичен изглед. Идеални се за тренинг, но и за секојдневно носење.. Стилот е каков она сакате да биде - може да биде силен или суптилен впечаток, или ваш, автентичен израз. Што и да одлучите, adidas е тука да ве поддржи. Направени се од материјал богат со памук и затоа обезбедуваат целодневна удобност. Страничните џебови може да се користат за складирање на вашиот телефон или клучеви. adidas секогаш ви го гарантира најдобриот квалитет и тоа го докажува со овие Essentials женски долен дел тренерки. Спецификација: Женски долен дел тренерки Тесен крој Еластичен појас Странични џебови Еластични делови на ногавиците Primegreen Материјал: 53% памук, 36 % рециклиран полиестер, 11% вискоза.
Подетално

adidas Essentials се долен дел женски тренерки со карактеристичен изглед. Идеални се за тренинг, но и за секојдневно носење.. Стилот е каков она сакате да биде - може да биде силен или суптилен впечаток, или ваш, автентичен израз. Што и да одлучите, adidas е тука да ве поддржи. Направени се од материјал богат со памук и затоа обезбедуваат целодневна удобност. Страничните џебови може да се користат за складирање на вашиот телефон или клучеви. adidas секогаш ви го гарантира најдобриот квалитет и тоа го докажува со овие Essentials женски долен дел тренерки.
Спецификација:

 • Женски долен дел тренерки
 • Тесен крој
 • Еластичен појас
 • Странични џебови
 • Еластични делови на ногавиците
 • Primegreen
 • Материјал: 53% памук, 36 % рециклиран полиестер, 11% вискоза

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош