Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(HK2152)
adidas

adidas Future Icons

Претходна цена
4.088 ДЕН
Моментална цена
4.088 ДЕН
Цена со попуст
3.270 ДЕН
Заштеда: 818 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Future Icons се машки карго тренерки за секојдневна удобност. Тренерки кои ви нудат простор за складирање на сите ваши работи и на тој начин даваат можност за максимално слободни раце, за релаксација или која било друга активност. Страничните џебови со патенти се совршен избор за повредните работи, како што се телефонот, картичките, клучевите и слично, а се друго можете да складирате во карго џебови. Бидете организирани во секое време. Направени се од природни и рециклирани материјали како дел од амбицијата на adidas да го намали пластичниот отпад. Спецификација: Машки тренерки Карго џебови Џебови со патент Еластичен појас со учкур Состав: 80% органски памук, 20% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas Future Icons се машки карго тренерки за секојдневна удобност. Тренерки кои ви нудат простор за складирање на сите ваши работи и на тој начин даваат можност за максимално слободни раце, за релаксација или која било друга активност. Страничните џебови со патенти се совршен избор за повредните работи, како што се телефонот, картичките, клучевите и слично, а се друго можете да складирате во карго џебови. Бидете организирани во секое време. Направени се од природни и рециклирани материјали како дел од амбицијата на adidas да го намали пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Машки тренерки
 • Карго џебови
 • Џебови со патент
 • Еластичен појас со учкур
 • Состав: 80% органски памук, 20% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош